Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #rozdajosteam

  Do wygrania zakupy w dowolnym sklepie do 30zł lub dowolna gra ze Steam do 50zł ;) Warunki jak zawsze, wśród plusujących losujemy jutro mirkolosem około 21, nie biorą udziału patostreamy i ludzie przy których mamy notatkę "piraci gry". A i na odebranie nagrody macie 24h i po tym czasie bezwzględnie przepada, bo mamy osoby z rozdajo sprzed miesiąca które nie odbraly jeszcze nagród, a nie mam do tego głowy żeby to śledzić. Warunek konieczny - 1000 plusów do jutra do 21.

  Aktualne promocje, większość do 28.01

  AGONY UNRATED za 37,19zl na ALLEGRO, lub 31,99zl BEZ ALLEGRO
  BATTLEFLEET GOTHIC ARMADA 2 za 141,45zl na ALLEGRO, lub 121,68zl BEZ ALLEGRO
  DESOLATE za 56,9zl na ALLEGRO, lub 48,95zl BEZ ALLEGRO
  ENDLESS SPACE 2 PENUMBRA za 43,51zl na ALLEGRO, lub 37,43zl BEZ ALLEGRO
  JUST CAUSE 4 za 153,38zl na ALLEGRO, lub 131,94zl BEZ ALLEGRO
  MEEPLE STATION za 56,9zl na ALLEGRO, lub 48,95zl BEZ ALLEGRO
  MINER MELTDOWN za 9,99zl na ALLEGRO, lub 6,11zl BEZ ALLEGRO
  MONSTER HUNTER WORLD za 158,97zl na ALLEGRO, lub 136,75zl BEZ ALLEGRO
  SHADOW TACTICS BLADES OF THE SHOGUN za 53,18zl na ALLEGRO, lub 45,75zl BEZ ALLEGRO
  TROPICO 6 za 150,65zl na ALLEGRO, lub 129,59zl BEZ ALLEGRO

  Oczywiście mamy w ofercie też inne gry, dostępne wszystko co tylko pojawiło się na Steam.
  Do końca miesiąca kupując poza allegro za gry zapłacicie tylko 80% aktualnej steamowej ceny.

  Co oznacza aktualna steamowa cena? To cena która widnieje na stronie gry w sklepie steam w polskiej strefie cenowej. Promocje steam mozna laczycz nasza oferta. Przykladowo: gra normalnie kosztuje 100zl, ale obecnie na Steam mozna ja kupic za 50zl, bo zostala przeceniona o polowe. Wiec u nas zaplacicie wtedy 40zl (80% z przecenionej ceny)

  Jeżeli chcecie w ten sposób zakupić grę to zapraszamy na PW. Oczywiście możecie też kupić normalnie, poprzez allegro na http://globaleliteshop.pl

  #gry #steam #globaleliteshop #monsterhunter #tropico #endlessspace
  pokaż całość

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Ja to muszę kurwa aż tu chyba napisać bo nie rozchodzę tej żenady xD.

  Ogólnie właściciel naszego mieszkania we #wroclaw ogarnął nam wymianę okien bo już solidnie zimą piździło. Wczoraj przyszło dwóch jonków. Jeden ogarnięty robolek, drugi jakiś taki cichy, przestraszony. Jak się potem okazało ten drugi to ziomeczek z Ukrainy co dopiero pierwszy dzień z tym pierwszym pracuje ( w chwili nieobecności Ukraińca pogadałem chwile z Polakiem). Uwinęli się z oknami całkiem sprawnie, minęły 3h, ogarnąłem okna, podpisałem protokół i poszli.

  Tego samego dnia zapchał się kibel. Myśle se no ten Polak to całkiem solidny facet był ale nie dość, że nie widziałem go przy kiblu to jeszcze takiego kloca puścić żeby zatkać od razu? Lokatorka ogarnęła to kawałkiem kija i było w miaare okej aż do momentu jak postawiłem dziś kloca i totalnie chujowo spływało, prawie w ogóle. Wkurwiony cały dzień bez czasu w końcu na wieczór nachylam się z kumplem nad kiblem żeby kreta wsypać z 3 nakrętki bo dziś już więcej i tak nie damy rady zrobić i mnie nagle kurwa oszołomiło.

  Kurwa do kibla wsypali nam gruzu xDDD. NORMALNIE KURWA GRUZ ZE ŚCIANY JAK KURWA OKNA ZMIENIALI.
  No ja kurwa nie wierze, że zrobił to ten co jak babcie kocham widać było, że zarabia w ten sposób na życie. Jebany jonek kurwa żółtodziób coś spierdolił(pewnie za dużo skuł ze ściany) i solidny kawał gruzu - z 20 kaczek na jeziorze szło by tym kurwa ugrać - wpierdolił do kibla i spłukał xDDDD. Założyłem rękawiczke i do tej pory nie wierzę co z tego kibla wyciągnąłem. I tak profilaktycznie wsypałem ten kret no ale ja pierdole.
  PO PROSTU JA PIERDOLE.

  picrel w komentarzu

  #cotusieodjebalo #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • odpowiedzi (6)

Brown Faux Leather Cigarette Tobacco Pouch Bag Case Paper Mens Birthday Gift | Political Corruption57 | Księga dżungli / Jungle Book Shonen Mowgli