•  

  O widzę konserwy mają nowego idola w postaci prezydenta Brazylii który gardzi wolnością człowieka i wolnością gospodarczą.

  Dla was już nie ma ratunku. Dla was spełnieniem marzeń by był kraj pełen nacjonalizmu i nienawiści względem innych, kraj trzymany pod rządowym butem jeśli chodzi o gospodarkę i kraj w którym moglibyście klęknąć przed społeczną dyktaturą kościoła.

  #bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #4konserwy #polityka

  •  

   który gardzi wolnością człowieka i wolnością gospodarczą.

   @JAI2L9LAD: ale on nie jest lewicowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @JAI2L9LAD: "porostu" masz ciężkie #urojenialewakoidalne i na dodatek nie ma żadnego "was", towarzyszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Burbazur wolę się mylić pisząc na telefonie niż mieć spojrzenie na świat takie jak Ty

  •  

   @JAI2L9LAD: spojrzenie na świat idzie w parze z tym, jak dana osoba traktuje kwestię poprawności językowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Burbazur różnica jest taka że ja błąd zrobiłem nieświadomie szybko pisząc i na przyszłość wyciągnę z tego wnioski a Ty? Ty do końca życia zostaniesz konserwą która skończy na śmietniku historii wytykana palcami przez ludzi którzy nie będą w stanie pojąć jak ktoś tak oderwany od rzeczywistości mógł funkcjonować w społeczeństwie.

  •  

   @Burbazur: @JAI2L9LAD: jak się nie ma argumentów, to zawsze można się przyczepić do formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Szkoda, że nie każdy zdaje sobie sprawę, że tego typu odparcie jest godne przedszkolaka, a nie osoby która już ukończyła gimnazjum xD

   źródło: hugelolcdn.com

  •  

   @Burbazur: @JAI2L9LAD: Niedługo i tak będzie wami wszystkimi rządził jakiś komputer z laboratoriów jakiegoś Google lub DARPA, więc nie nakręcajcie się tak przeciwko sobie, bo to bez sensu.

  •  

   na przyszłość wyciągnę z tego wnioski

   @JAI2L9LAD: odważne stwierdzenie jak na osobę o poglądach lewicowych xD

   Ty do końca życia zostaniesz konserwą która skończy na śmietniku historii wytykana palcami przez ludzi którzy nie będą w stanie pojąć jak ktoś tak oderwany od rzeczywistości mógł funkcjonować w społeczeństwie.

   Patrząc na to, jacy prezydenci zostali wybrani w USA, w Brazylii i jakie ugrupowania zaczynają zyskiwać przewagę w europejskich parlamentach, to twoje wyobrażenia są niczym innym jak tylko wyrazem przerażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Nieprzyjazny_Ziemniak: Ten mem zostaje zdyskwalifikowany, ponieważ tekst w nim nie został zapisany fontem Impact ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: VrubeL
  •  

   @alphabeta oczywiście że tak będzie.

   Co to miało być jeszcze?

   Zombie, roboty przejmujące świat, sztuczna inteligencja niszcząca planetę. To że ktoś w filmie ma wizję świata to nie znaczy że się ona sprawdzi. Są filmy w których światem rządzą korporacje i na ten moment bardziej pewne wydaje mi się koniec Ziemii z naszych rąk niż to że nagle komputer ala Matrix będzie mówił ludziom jak ma żyć.

  •  

   @Burbazur w USA już drugiego takiego błędu nie zrobią i możesz sobie to zapisać i mnie zawołać przy kolejnych wyborach.

   Co do innych krajów nie jestem pewien bo w większości obywatele tam to idioci i wystarczy im byle populistyczna narracja by wygrać wybory, mam na myśli Polskę, Węgry, Brazylię - elita światowego potencjału.

  •  

   jacy prezydenci zostali wybrani w USA,

   @Burbazur: No, a kto został wybrany w usraelu? żydowska pacynka, która ma antypolski stosunek do naszego kraju

   +: VrubeL
  •  

   @JAI2L9LAD: zapamiętuję takich dzbanow jak ty więc możesz na mnie liczyć że przypomnę ci się po tych twoich "wygranych" wyborach. Ale wątpię żebyś dotrwał bo nie jednego takiego natrętnego lewego dzbana wykop już nosił ale gdzieś się rozmyli.

  •  

   @Grubsztyk: Dlaczego prawaki tak bardzo nie umieją interpunkcji?

  •  

   @ZuyKefrus:dlaczego lewaki są takie głupie?

   Nie przejmuje się interpunkcją pisząc z dzbanami nie szanuję ich i tyle.

  •  

   @JAI2L9LAD:

   wolnością gospodarczą.

   Masz na myśli gościa, który przeszedł przez całą kampanię wyborczą z Paulo Guedesem jako doradcą ekonomicznym i planuje uczynić go, cytuję, super-ministrem? Śmiem twierdzić, że możesz się w tym punkcie nieco rozjeżdżać z rzeczywistością

   +: Choir
  •  

   @Czesiowcy ten sam gość który:

   Pierwszy dekret dotyczący wyznaczania terenów należnych rdzennym ludom oraz Quilombolas. Do tej pory wnioskami o uznanie konkretnych ziem za należące do tych społeczności zajmowała się FUNAI – agencja do spraw ludów rdzennych, w strukturze Ministerstwa Sprawiedliwości. Dekret Bolsonaro przenosi rozpatrywanie tych spraw z wyspecjalizowanej komórki do Ministerstwa Rolnictwa. Kto stoi w nowym rządzie na jego czele? Tereza Cristina, przedstawicielka potężnego biznesu rolniczego, który najchętniej w ogóle wysiedliłby rdzennych mieszkańców.

   Do Ministerstwa Rolnictwa, które w nowych warunkach będzie służyć – nie ma ku temu żadnych wątpliwości – wyłącznie interesom wielkich farmerów, przeniesiono również Służbę Leśną. Do tej pory była ona częścią Ministerstwa Środowiska i miała w swoich obowiązkach dbałość o zrównoważone korzystanie z zasobów leśnych. Jeśli efektem będzie zgoda na szybsze wycinanie Puszczy Amazońskiej i ogólnie rozszerzenie zakresu eksploatacji równikowych lasów, a do tego właśnie sprawy zmierzają, decyzja Bolsonaro będzie mieć tragiczne skutki dla całej ludzkości. Według brazylijskiej organizacji Observatorio do Clima, grupującej 45 organizacji pozarządowych broniących praw człowieka i upominających się o środowisko, Bolsonaro poszedł w ataku na prawa rdzennych ludów oraz w spełnianiu politycznych zamówień biznesu rolnego jeszcze dalej, niż brazylijska junta z lat 1964-1985.

  •  

   @JAI2L9LAD: Czyli pójście na rękę biznesowi jest byciem przeciwko wolności gospodarczej? Czy mógłbyś być chociaż konsekwentny w swoich zarzutach? Ja pytam o kawałek podkreślony na screenie, żeby było Ci łatwiej ogarnąć.

   źródło: o tutaj.png

   +: Choir
  •  

   @JAI2L9LAD: Co więcej, jeśli okaże się, że naruszane jest w tym czyjekolwiek prawo własności, chętnie się z Tobą zgodzę. Jeśli chcesz mu zarzucić działania przeciwko ekologii - też spoko. Ograniczanie wolności osobistej albo wolności słowa - jeśli nastąpi - też spoko i też naganne. Ale co to ma wszystko wspólnego z wolnością gospodarczą? Jego doradca, autor programu ekonomicznego i minister ekonomii to monetarysta wykształcony przez Miltona Friedmana, bardziej w stronę wolnego rynku to chyba tylko szkoła austriacka

   +: Choir
  •  

   @Czesiowcy

   Czyli pójście na rękę biznesowi jest byciem przeciwko wolności gospodarczej?

   W tym przypadku? Jak najbardziej. Wybór tej Pani oraz oddanie jej pod zarządzanie grunty wobec których miała interes jest jak najbardziej ograniczanie wolności gospodarczej względem innych osób zainteresowanych tymi terenami, został wysłany jasny sygnał że są na przegranej pozycji bo ich biznesowy przeciwnik nagle stał się rozdającym karty. I jest to także ograniczenie wolności gospodarczej względem rdzennych ludom którzy stracą swoje tereny oraz co najważniejsze zostaną narażeni na wypędzenie, pogorszenie warunków życia bo ktoś postanowił przedlożyć prywatny biznes nad dobro wspólne narodu.

  •  

   @JAI2L9LAD: Na razie bazujesz swoje przewidywania na dosłownie jednej, mocno lewicowej stronie, która z definicji będzie przeciwko komuś, kto obiecuje skrajną liberalizację gospodarki i powszechny dostęp do broni palnej dla praworządnych obywateli. W momencie, gdy potwierdzi to jakieś bardziej mainstreamowe medium (w sensie stanie się to wszystko faktem, a nie czyimś przewidywaniem, i napisze o tym choćby raczej nieprzychylne ideom pana Bolsonaro BBC), pogadamy. Na razie do żadnej z tych rzeczy nie doszło. Nie wiem, jaka jest struktura własnościowa gruntów, o których jest w ogóle mowa (jeśli to potwierdzisz w wiarygodnym źródle, to super, chętnie się czegoś dowiem), jeśli państwa - tough luck, ale dalej nie wiem, jak ich prywatyzacja miałaby być działaniem przeciwko wolnemu rynkowi. Chyba, że mówimy o wolnym rynku a'la Chiny. Jeśli to własność prywatna, wara komukolwiek od niej.

  •  

   @JAI2L9LAD: No proszę, zaraz okaże się, że neofaszysta to bolszewik - pierwsze reformy Bolsonaro, skład nowego rządu i przesunięcia kompetencji - przede wszystkim tych związanych z wydzielaniem terenów należnych rdzennej ludności, czy włączeniu Służby Leśnej do ministerstwa rolnictwa kierowanego przez Terezę Cristinę, świadczą o czymś zgoła innym. Faszyzm nigdy nie był i nie jest niczym więcej jak narzędziem wielkiego kapitału, a na taki jest już tylko miejsce w obecnym stadium kapitalizmu

  •  

   Ty do końca życia zostaniesz konserwą która skończy na śmietniku historii wytykana palcami przez ludzi którzy nie będą w stanie pojąć jak ktoś tak oderwany od rzeczywistości mógł funkcjonować w społeczeństwie.

   @JAI2L9LAD: Wywiad z Dukajem zawsze aktualny, niewiarygodne jak utrafił:
   http://kultura.onet.pl/ksiazki/jacek-dukaj-nie-ma-powrotu-do-swiata-sprzed-fake-news-wywiad/6c81ymg

   (...) natężenie emocji po stronie globalistów, progresistów jest większe, jako że postrzegają oni zwycięstwa drugiej strony – czyli przerabianie rzeczywistości politycznej pod rzeczywistość kulturową bąbli konserwatystów, lokalistów – jako nie jedynie szarpnięcie liny "fiction" / "non-fiction" w przeciwną stronę, ale cofanie czasu, złamanie dogmatu historiozofii. Wszak Postęp jest nieunikniony, i oni znają jego kierunek. Wejrzeli we flaki Bytu.

   Więc to trochę jakby wtem zmieniono tabliczkę mnożenia albo Słońce zaczęło krążyć wokół Ziemi. Nic dziwnego, że wyją z frustracji do nieba.

  •  

   @JAI2L9LAD:

   O widzę konserwy mają nowego idola w postaci prezydenta Brazylii który gardzi wolnością człowieka i wolnością gospodarczą.

   Mow za siebie, z opisu wypisz, wymaluj #neuropa

  •  

   @JAI2L9LAD: idol bo komus sie podoba ze nie bedzie z lgbt robil nadludzi z lepszymi prawami? XD watpie czy chociaz 10% plusujacych zna inne jego postanowienia, a wykopali tylko ze wzgledu na to jedno, wiec nie powiedzial bym ze jest czyims idolem

  •  

   konserwy mają nowego idola

   @JAI2L9LAD: każdy może mieć idola jaki mu pasuje
   zdaje się że "idolowanie" prezydenta Brazylii nie jest w Polsce zakazane
   ty się możesz tasować do kogo tam uważasz i nikt się do tego nie przychrzania

  •  

   @JAI2L9LAD: Bzdura, też jestem konserwą ale bliżej mi do brytyjskiego konserwatyzmu lub amerykańskich republikanów czyli prawicy anglosaskiej. Podtrzymywanie gloryfikacji swojego narodu, stawianie interesu swojego państwa na pierwszym miejscu nie musi iść w parze z gnębieniem mniejszości i trzymaniem za mordę gospodarki.

   +: 23Yes
  •  

   @JAI2L9LAD: Nigdy nie mogłem zrozumieć jednej rzeczy? Jak to jest, że wykopki przejmują się losem gejów na bliskim wschodzie, co chwila na główną wchodzi jakieś znalezisko o prześladowaniu ruchów LGBT w Iranie lub Arabii Saudyjskiej, jednocześnie te same osoby cieszą się gdy geje są prześladowani w jakimś chrześcijańskim kraju pokroju Brazylii, Rosji lub Tanzanii #
   WTF?!

   +: Andreth
  •  

   kraj trzymany pod rządowym butem jeśli chodzi o gospodarkę

   @JAI2L9LAD: Właśnie opisałeś kraj socjalistyczny.

  •  
   fanki

   0

   @JAI2L9LAD: Polacy lubią być trzymani za mordę. Tak było za komuny, to i niech teraz tak będzie.

Mais Baixados | The Accidental Detective 2: In Action | The Complete Ketogenic Diet for Beginners pdf