•  

  Stocznia Szczecin 3:1 Cerrad Czarni Radom
  Wynik meczu: 3:1 (25:16 25:23 22:25 25:23)
  MVP: Bartosz Kurek 22pkt (blok 3, zagrywka 1, atak 18, 51% w ataku)
  18.11.2018 17:30
  Logicznie patrząc był to hit 8. kolejki i na pewno kibiców ten mecz nie zawiódł. Twarde, wyrównane widowisko zakończone zaciętymi trzema setami - w końcu Liga Mistrzów Świata.
  Co do Stoczni to jakoś ciężko mi się ostatnio skupić na ich grze w obliczu wszystkich tych plotek (oby nie groźnych plotek) mówiących o zaległościach z wypłatami w Stoczni. Temat podłapały włoskie gazety (słyszałem również o Brazylii). Strasznie mi szkoda tego, bo jakoś nie mogę się skupić na ich grze i na pozytywach z tego płynących. Prezentują się bowiem Szczecinianie zacnie i z kolejki na kolejkę grają lepiej. Kurek pokazał, że chwilowa niedyspozycja (1-2 mecze) została zażegnana. Hoag kontynuuje świetną grę (zwłaszcza na zagrywce - 8 asów!!!!!!!), Kazijski nie najgorzej, reszta też trzyma ciągle dobry poziom. Zaskoczeniem jest trochę Gałązka, teoretycznie nie pasujący do towarzystwa środkowy świetnie się w tej ekipie odnalazł. Z pewnością są kandydatem na podium w tym roku, ale no właśnie. Miejmy nadzieje, że wszystko się wyjaśni, a Stocznia do końca sezonu będzie cieszyć oko swoją grą.
  Z drugiej strony Czarni Radom, o których rozpisałem się już przy okazji ich wyjazdu do Zawiercia. Mogę tylko dopowiedzieć, że ze Stocznią w Szczecinie nie jest to wstyd przegrać, tym bardziej po wyrównanej walce i swojego zdania nie zmieniam, widzę ich w Play-offach, a kto wie, może z medalem na szyi.
  Stocznia - Kazijski 10, Hoag 18, Kurek 22, van de Voorde 7, Gałązka 8, Żygadło 4, Rossard/Wika (L) oraz Penchev
  Czarni - Pajenk 10, Żaliński 3, Vincić 1, Huber 3, Zhigalov 11, Fornal 16, Ruciak (L) oraz Ostrowski 2, Giger, Wasilewski (L), Filip 10, Kwasowski 9
  Statystyki meczu - http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?ID=1054&mID=27810&Page=S

  #siatkowka #plusliga

  •  

   @vasos generalnie przed sezonem jak zobaczyłem, co się stało ze stocznią, to byłem w cięzkim szoku. Przede wszystkim Stojczew jako dyrektor sportowy, Kazijski niby dziadek, ale jeszcze zipie, Kurek, Żygadło, czy Penchev. Nie dziwie się, że mogą mieć probleny finansowe bo niestety, ale na siatkówkę sponsorzy niechętnie kładą hajs mimo sukcesów. Też mam nadzieję, że uda im się uporać z tymi problemami, bo może być ciężko.
   Zobaczymy jak potoczy się historia we Włoszech, gdzie bez problemu ułożyły się 3 kluby, które z łatwością mogłyby znaleźć się w top4 w Europie i na świecie, czy nie będą miały finansowych problemów.

   I na koniec imo federacja też daje dupy, skoro można przeczytać w prasie, że kluby zastanawiają się nad odpuszczeniem gry np w pucharze CEV (nie wiem czy ta nazwa dalej jest w użyciu) tak jak kiedyś JW. Byłby hajs - byłaby rywalizacja we wszystkich rozgrywkach.

Mark Wahlberg | Papa Francisco - Um Homem de Palavra Filme 2018 Torrent Biografia / Documentário 1080p 720p Bluray Full Papa Francisco - Um Homem de Palavra | rome season