•  

  MKS Będzin 2:3 Jastrzębski Węgiel
  Wynik meczu: 2:3 (21:25 25:21 25:19 13:25 10:15)
  MVP: Lukas Kampa 3pkt (zagrywka 1, blok 1, atak 1)
  A jednak, na pierwszy wyrównany mecz musieliśmy czekać do ostatniego meczu tej kolejki. Paradoksalnie w meczu w którym tych emocji miało być mało. Pomimo wyniku ten mecz to była istna sinusoida i w zasadzie wyrównanych fragmentów było jak na lekarstwo.
  Mecz można również podsumować słowem - błędy. Masę błędów, z których mamy bezpośrednio stracone punkty jak i tych które były błędami dogrania do siatki, nerwowość w obronie czy niedokładna wystawa. Takich błędów było aż za wiele i to zwłaszcza po stronie JW, gdzie nie wiem jakim cudem nagrodę MVP dostał Kampa. Zresztą w pierwszym meczu JW z Radomiem też nagroda dla Niemieckiego sypacza była mało logiczna. Zresztą ciężko znaleźć dobre fragmenty w grze podopiecznych de Giorgiego. Nie wiem jakim cudem wygrali, ale jak widać po wyniku ich gra w ostatnich dwóch setach była dużo lepsza. Gra Będzina na pewno była lepsza dla oka i dlatego ich dobry fragment gry łatwiej było zapamiętać. Imponuje siła ognia MKS-u, ale techniki i dokładności brakowało przez cały mecz. Jeszcze za wcześnie mówić o objawieniach PlusLigi ale gra Williamsa mi się bardzo podoba, choć ma jeszcze tak jak cały Będzin przestoje w grze.
  Może pomówmy o plusach bo przecież musiały jakieś być. Pomimo dobrej, ale nierównej gry Williamsa lepiej w dzisiejszym meczu wypadł w ataku Konarski. Jego powrót w 4 secie był udany, dał względny spokój Kampie przynajmniej na jednym skrzydle. Na pewno też brakowało lewego skrzydła choć tutaj też od 4 partii ogarnął się zwłaszcza Fromm bo jak dla Lyneela to cały dzisiejszy mecz był jak dotąd najsłabszy w tym sezonie. W starciu dwóch libero wyszedł lepiej ten mniej znany, czyli Michał Potera, również w walce środkowych przewagę mieli Będzinianie, choć i tutaj przez załamanie gry gospodarzy w 4 secie można powiedzieć że środkowi JW mimo wszystko zagrali lepiej.
  Ten mecz to będzie spotkanie o którym obie drużyny będą chciały jak najszybciej zapomnieć, łatwiej zapomina się paradoksalnie o zwycięstwach, więc wnioskuje że w następnym meczu zobaczymy lepszy Jastrzębski, a Będzina - Będzin zagra z czerwoną latarnią PlusLigi i będą w tym starciu na Podpromiu faworytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Statystyki meczu - http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?ID=1054&mID=27785&Page=S
  #siatkowka #plusliga

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • odpowiedzi (34)

  • avatar

   Wchodzi facet do baru i krzyczy od progu:
   – Wszyscy moderatorzy wykopu to pedały.
   Przy jednym stoliku odsuwa się krzesło, wstaje koleś i mówi:
   – Wiesz stary, że nieźle mnie właśnie wkurwiłeś?
   – A co? Jesteś moderatorem wykopu?
   – Nie, pedałem.

   #moderacjacontent #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #gownowpis pokaż całość

   odpowiedzi (12)

  • avatar

   Kurcze ale zostałam niemiło potraktowana w Biedrze.

   Stoję w kolejce, jestem ostatnia. Zakupów na cały tydzień więc trochę tego jest a akurat byłam sama bez Niebieskiego.
   No nic, wypakowuje. Kasjerka się patrzy na mnie uporczywie z jakimś głupim uśmiechem. Myślę kurde może mam coś na twarzy albo coś ale trudno już za późno.
   Przychodzi moja kolej mówię grzecznie dzień dobry, uśmiech a kasjerka:
   - Kasa zamknięta.
   Myślę hmm jestem ślepa ale nie tak żeby nie zauważyć tej plakietki że kasa nieczynna. Rozglądam się zdezorientowana i mówię jej, że nie jest nigdzie napisane. Ta dalej z głupim uśmiechem wyciąga ten napis spod kasy i mówi "już jest".

   Gdybym nie była taka pizda jaka jestem to albo bym zrobiła inbe albo zostawiła te zakupy i wyszła. Ale jestem więc przeniosłam się do drugiej kasy.

   Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu ale dzisiaj specjalnie poszlam bo interesowała mnie jedna rzecz w promocji
   Nigdy wiecej.

   #truestory #zalesie #biedronka
   pokaż całość

   odpowiedzi (94)

  Oldrich Kaiser | Julianna Margulies | Dungeon Maker v1.2.2 APK modded