•  

  Chemik Bydgoszcz 0:3 Aluron Virtu Warta Zawiercie
  Wynik meczu: 0:3 (20:25 18:25 13:25)
  MVP: Mateusz Malinowski 15pkt (zagrywka 2, atak 13, atak 62%)
  Mecz zdecydowanie lepiej zaczął Aluron i w zasadzie tej przewagi psychologicznej nie oddał do końca z minuty na minutę się rozpędzając. Ogromna przewaga gości opierała się na zagrywce, ataku, obronie, dobrym rozegraniu Masnego i wielu wykorzystanych szansach w kontrach. Tak naprawdę Chemik nie miał żadnego argumentu w tym meczu i wynik jest jak najbardziej odzwierciedleniem różnicy pomiędzy Chemikiem i Wartą.
  15 asów - 9 błędów to ratio +6 na zagrywce, kosmos, nigdy takiego czegoś nie widziałem więc tym bardziej powinniśmy być pod wrażeniem ofensywy Zawiercian. Bardzo pozytywną postacią był oprócz MVP, Michał Masny korzystający w książkowy ze wszystkich stref w ataku i Marcin Waliński, który miał 6 asów a nawet punkt więcej od Malinowskiego.
  O Chemiku ciężko cokolwiek powiedzieć bo każdy grał gdzieś o 50% gorzej w porównaniu do np. meczu ze Skrą. 6 z rzędu przegranych wysoko setów (wcześniej wysoka porażka z Zaksą) powoduję duży spadek w tabeli Bydgoszczan, a przecież przez moment byli oni w pierwszej piątce.
  Statystyki meczu - http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?ID=1054&mID=27781&Page=S
  #siatkowka #plusliga

  •  

   @vasos: naprawdę jestem pod wrażeniem gry Warty - nie mają tytanów siatkówki na skrzydłach a jednak świetnie sobie radzą. Zwłaszcza cieszy świetna dyspozycja Marcina Walińskiego, oby to był dobry prognostyk w kierunku kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dancewear & Accessories | The Healer | Dragon Ball Chapter 372