•  

  PGE Skra Bełchatów 3:0 Trefl Gdańsk
  Wynik meczu: 3:0 (25:17 25:20 25:20)
  Nie okłamuje, nie zdołałem obejrzeć tego meczu nad czym ubolewam bo każdy świetny mecz Wlazłego jest bardzo przyjemny do oglądania, nie powiem jestem fanem jego talentu. Nie było również podane na stronie PlusLigi kto został MVP ale patrząc na statystyki chyba można się tego łatwo domyślić. Patrząc statystycznie zabrakło Treflowi lidera w ataku, Muzaj niski procent skuteczności, ze skrzydeł dobrze tylko Milajlović i jeszcze w normie załapał się Schott. Po drugiej stronie siatki znacznie lepsze statystyki w ataku. Zastanawia mnie tylko przyjęcie, lepsze miał Trefl a mimo wszystko został zmiażdżony. Szkoda że nie mogę się wypowiedzieć o rozgrywających i libero, bo statystyki te pozycje tak średnio obejmują.
  Znalazłem jeszcze jeden kwiatek, para środkowych Skry - Kłos, Kochanowski miała razem 11!! bloków (odpowiednio 5 i 6). Co pokazuje tylko że skrzydła źle wybierały atak (Muzaj 4 razy zablokowany, tyle samo razy Milajlović). Nie będę się rozpisywał, od teraz można śmiało powiedzieć że Skra poważnie weszła w sezon, a na Trefl jeszcze chwilę poczekamy.
  Statystyki meczu - http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?mID=28091&ID=1061&Page=S
  #siatkowka #plusliga

Mark Wahlberg | Papa Francisco - Um Homem de Palavra Filme 2018 Torrent Biografia / Documentário 1080p 720p Bluray Full Papa Francisco - Um Homem de Palavra | rome season