•  

  pokaż komentarz

  Niektórzy zapominają o jednej podstawowej rzeczy. Mamy tu do czynienia z zorganizowaną grupą przestępczą, która nawet jeżeli nie ma takich machlojek w małym palcu, to przynajmniej ma możliwości, by sfinansować dobrego, doświadczonego prawnika, który taką operację zaplanuje. Konkretnie - jak wyjść z tego burdelu z czystymi rękami, bez odpowiedzialności karnej. Docierają do nas strzępki informacji, ale tak naprawdę tu nic, co jest przedstawione w mediach, nie jest takie, jakie jest naprawdę. Przecież już widać po tych oświadczeniach, że karmi się nas kłamstwami, dziennikarz twittuje, że Sarapata w prywatnej rozmowie z nim kręciła bekę, że kiedyś okłamała go w sprawie długów Wisły. Nie wierzcie w żadne oficjalne komunikaty klubu, nie wierzcie działaczom. Z zewnątrz wygląda to na potężną amatorkę, a tak naprawdę jest to grubsza, zaplanowana akcja, którą dobrzy dziennikarze powinni rozgryźć, zamiast tak jak Stanowski kręcić bekę na twitterze z amatorki. Właśnie to, że kręcą bekę zamiast przeprowadzać dziennikarskie śledztwo, sprawia, że wszystko przebiega zgodnie z planem osób, które za tym stoją. Uwaga została odwrócona z sukcesem.

  Bandyci zastraszyli potencjalnych inwestorów, by w operacji nie brał udziału nikt z zewnątrz, w każdym razie nikt, kto nie chce się z nimi układać. Jadczak bodajże w wywiadzie z Weszło wspominał o tym, że pracuje aktualnie nad powiązaniem Meresińskiego z Sharksami, więc niewykluczone, że wszystko to od początku było sterowane przez jedną grupę. W tej chwili chodzi o to, by zniszczyć dowody. Zobaczycie, kiedy to wszystko się uspokoi, nagle się okaże w klubie nie ma żadnych kompromitujących papierów. Już mamy tego zapowiedzi - słyszy się, że pan Vanna ma przy sobie dokumenty akcji Wisły i powstaje zagwozdka, jak je odzyskać.

  Vanna to słup postawiony przez TSW, rzekomo majętny. Właśnie teraz znika z radarów. Rekiny dostały za to dzięki bajkom o przelewie kilka dni na usunięcie Sarapaty z klubu, zwolnienie jej z odpowiedzialności karnej za działanie na szkodę spółki oraz czas na pogubienie dokumentów i umów, które byłby dowodami w sprawie.
  Chuliganerka tak naprawdę nie chce sprzedać Wisły, umowa zostanie unieważniona, sprawa trafi do sądu szwajcarskiego, Wisła SA upadnie w tym czasie, długi znikną w ten sposób.
  TS aktywuje nową Wisłę w 4 lidze, z innym niż Sarapata figurantem i biznes będzie się chuliganerii dalej kręcił, nawet w lepszych okolicznościach, bo przy małych kosztach, kompletnie poza kamerami telewizji będą mieć swój klub dla siebie. O to chodzi w tym wszystkim.

  Innymi słowy - ratunku dla Wisły już nie ma, ten klub przepadł z momentem, w którym sprzedał go Cupiał. Kibole już go nie oddadzą, ewentualnie znowu podstawią słupa, którym będą sterować z tylnego siedzenia. I tak w kółko. Potencjalny inwestor, który będzie chciał robić coś samodzielnie, bez udziału z kibolami, nie wejdzie w ten biznes, bo go zastraszą. Nic nie zmieni się też, nawet gdy klub zacznie od czwartej ligi. Bo kibole dalej tam będą. To koniec Wisły. W każdym razie pod względem sportowym.

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Dostajesz czarno na białym informację, że w klubie pracują bandyci, wiceprezes jest po uszy zamieszany w kontakty z gangsterami, prezes broni bandziorów, ale to TVN jest zły i niewiarygodny?
  Kurła Polska w pigułce. Nie ważne fakty. Jeżeli źródło nie pokrywa się z moim światopoglądem. Zawsze zwala się winę na Mityczny Spisek Lewactwa/Ruskich/Żydów. Można wspierać patologię, ale to TVN ubił Wisłe xD

 •  

  pokaż komentarz

  Jadczak ma jaja. Tego pana można nazwać dziennikarzem.

  •  

   pokaż komentarz

   @oleeeck: Tym niemniej jego pracodawca powinien mu zasponsorować porządną ochronę, bo z policji się jej nie doczeka, bo że Sharksi będą chcieli mu się "odwdzięczyć" to pewne jak w banku.

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin: podejrzewam, ze mu nic nie zrobią, bo zrobienie z gościa męczennika może zadziałać jak katalizator i doprowadzić do rozp?!#@!!enia tego na atomy. wtedy rząd musiałby zrobic tam prawdziwy rozp?!#@!! zadaniujac jakies CBŚ czy ABW i dając wolna rękę w doborze metod. Podobnie jak Włosi zrobili jak mafia zaczęła im zabijac sędziów i prokuratorów. żaden polityk czy urzędnik nie będzie się wp#@!?#$al pod walec, wszystkie układy pójdą się j##%c. najwyżej paru aresztantów się powiesi zanim złoża zeznania. nic czego swiat wcześniej nie widział.

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin za co? To nie on załatwił klub. Jeśli mu coś się stanie to sprawa nie przycichnie w miesiąc a Ziobro w roku wyborczym będzie uchodził za gościa co w swoim mieście pozwala na takie akcje. Jak myślisz jak to się skończy? Do wyborów będą zatrzymania, konferencje i zarzuty. A im więcej zatrzymanych i zarzutów tym większym szeryfem będzie Ziobro

  •  

   pokaż komentarz

   @ipkis123: gość publicznie nagłośnił iż Wisła Kraków znajduje się w rękach pospolitej mafii, która podszywa się pod fanatycznych kibiców swojej drużyny, którzy rzekomo kochają swój klub nad życie a tak naprawdę wprowadzają z niego kasę lub traktują go jako pralnię swoich brudnych pieniędzy. Nadto wymienia te osoby z imienia i nazwiska. Myślisz że po tym zostawią go w spokoju? Prokuratura nic szczególnego na razie nie robi, a nawet wcześniej dała dupy i nie aresztowała Miśka, a ten wykorzystał to i uciekł do swoich włoskich kompanów (faszystowskich kiboli z Lazio) i dopiero po jakimś czasie jak wystawili za nim ENA aresztowali go we Włoszech. Naprawdę gdyby służby i prokuratura chcieli na poważnie rozbić tą mafię to juz dawno by do tego doszło.

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin tak. Uważam że nic mu nie zrobią. Nie są aż takimi idiotami. A to że coś niby publicznie pokazał to naprawdę uważasz że cały Kraków (jak i całe środowisko piłkarskie) nie wiedziało jak sprawa wygląda?

  •  

   pokaż komentarz

   @galicjanin: Koleś zrobił to miesiące temu i póki co włos mu z głowy nie spadł

 •  

  pokaż komentarz

  Długi ale ciekawy tekst. Powinny media ten temat obrabiać przez kilka tygodni, może wtedy prokuratura ruszyłaby dupy do roboty i udałoby się nieco stłumić kibolską mafię w piłce. Zaskakujące tylko jak cicho siedzi Szeryf Zero i jego podwładni. Boją się kiboli? Za duży elektorat do stracenia?

 •  

  pokaż komentarz

  Kogo to interesuje dalej?? Parma jak ogłosiła upadłość to nikogo nie prosiła o pomoc i nie zebrala po internetach. Odbudowali się i gdzie są teraz?? Rozczulacie się nad banda gangusow i pedałów. Zmielić z bagnem ten syf i tyle. W ogóle ekstrachujnie zamknąć bo polska piłka to dno i tylko w ramach kartoflisk powinni grać.

Hankook 65Ah Batterie de Bateau 12V XV65 - Garantie de 4 Ans | allplan 18 crack | Read more